Zmiana organizacji ruchu w dniach 19 i 20 stycznia 2019 roku


Tradycyjnie w trzecią niedzielę stycznia (20.01.2019 r.) na Bielanach organizowany jest Bielański  Bieg Chomiczówki. Ze względów bezpieczeństwa na trasie, ruch samochodowy będzie wstrzymany w godzinach 9.00 -14.00

Trasa przebiegać będzie ulicami:

Conrada, Bogusławskiego, Kwitnąca, Księżycowa, Głowackiego, Żółwia, Mistrzowska, Kluczowa, Sieciechowska,  Brązownicza, Conrada (chodnikiem), Dąbrowskiej, Bajana, Renesansową, Aspekt, Pabla Nerudy.

Na podstawie tymczasowej zmiany organizacji ruchu ulice na trasie biegu zostaną wyłączone z ruchu. Wyłączona z ruchu będzie ul. Conrada, na odcinku od ul. Brązowniczej do ul. Wólczyńskiej.

Prosimy o nieparkowanie aut na odcinku ul. Nerudy na parkingu strony Klubu gdzie ustawiona będzie META oraz dojazdach do bloków na ul. Kluczowej.

Bardzo prosimy o uwzględnienie tych utrudnień w swoich planach na 19 i 20 stycznia 2019 roku i dostosowanie się do czasowej zmiany organizacji ruchu oraz do poleceń służb mundurowych oraz służby porządkowej  biegu.

Za powstałe w tym dniu niedogodności z góry przepraszamy.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy do kibicowania biegaczom na trasie biegu oraz do miasteczka na linii Mety przy ul. Nerudy 1.