Przedstawiamy sponsorów – ANWIM S.A.


Naszym nowym partnerem jest firma ANWIM S.A. działająca w sektorze rynku paliwowego w Polsce. Przeczytajcie kilka słów o firmie oraz o tym, dlaczego zdecydowała się wesprzeć Bieg Chomiczówki.

Anwim to działające od 1992 roku profesjonalne, sprawnie zarządzane i potężne przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całego kraju. ANWIM S.A. prowadzi także własne stacje benzynowe i jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA.

Anwim S.A. zajmuje się hurtowym handlem oraz dystrybucją paliw. Jest także właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. Sieć MOYA liczy obecnie ponad 230 placówek, w tym prawie 40 stacji własnych. Stacje MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Stacje działające w ramach sieci spełniają standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Skąd chęć włączenia się w działania CSR i wsparcie Biegu Chomiczówki?

Wspieramy wiele różnych inicjatyw zarówno z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jak i sponsoringu sportowców, klubów czy wydarzeń sportowych. Jeżeli chodzi CSR, w tym roku nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Wiosna, które co roku organizuje zbiórkę darów dla potrzebujących w ramach projektu Szlachetna Paczka. W grudniu od każdej kawy kupionej na stacji MOYA część dochodu zostaje przeznaczona na pomoc potrzebującym.

Bieg Chomiczówki to ciekawa inicjatywa lokalna, która promuje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Są to postawy bliskie również nam, dlatego chętnie włączyliśmy się we współpracę.