Przedstawiamy sponsorów – COMPENSA


Kolejnym ze sponsorów Biegu, dzięki któremu wszyscy uczestnicy mają ubezpieczenie związane z imprezą jest firma Compensa.

W tym roku ubezpieczyciel, zajmujący się ubezpieczeniami majątkowymi i życiowymi, obchodzi 30-lecie swojego istnienia na rynku.

Compensa to jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Głównym akcjonariuszem jest Vienna Insurance Group – wiodący w Europie Środkowej i Wschodniej austriacki koncern ubezpieczeniowy. Obok doskonałej znajomości krajowego rynku za Compensą przemawiają międzynarodowe doświadczenie i siła kapitału. Firma dąży do bycia liderem technologicznym oraz pierwszym wyborem pracowników, klientów i partnerów biznesowych, co potwierdzają liczne nagrody także europejskie, np. tytuł National Winner przyznany przez European Business Awards. Compensa oferuje pełen zakres ubezpieczeń majątkowych i życiowych.

– Dlaczego pojawiła się u Państwa chęć włączenia się w promocję imprezy na Bielanach?

Chcemy angażować się lokalnie, a nie tylko centralnie. Wspieramy różne inicjatywy, zwłaszcza te wpływające na bezpieczeństwo i zdrowie, a do takich należą  także imprezy sportowe.

– Dlaczego włączacie się Państwo akurat w Bieg Chomiczówki?

W swoich działaniach Compensa promuje zdrowy styl życia zachęcając między innymi do większej aktywności fizycznej niezależnie od wieku. Wierzymy, że dbanie o kondycję i zdrowie przyczynia się do lepszego samopoczucia. Cieszy fakt, że możemy zaangażować się po raz kolejny w Bieg Chomiczówki. Życzymy wszystkim dobrej zabawy, bo nieważne jest miejsce na mecie. Ruch to samo zdrowie.