Przedstawiamy pacemakerów


Od wielu lat Bieg Chomiczówki to także możliwość sprawdzenia się i pobiegnięcia wraz z osobami dyktującymi tempo na określony czas. Przedstawiamy naszych pacemakerów, z bielańskiej grupy Naprzód Młociny, którzy pomogą Wam utrzymać tempo na wymarzony przez Was wynik.

1:00 – Dawid Zarodkiewicz

„Biegacz amator, amator biegania, od 2015 roku spotkasz mnie na co drugich zawodach. Od początku przygody z bieganiem kręci mnie sportowy rozwój i przełamywanie własnych barier. Na zawodach nigdy nie odpuszczam i zawszę walczę o jak najwyższą lokatę. Jako że z czasem o własne życiówki coraz trudniej, duża satysfakcję sprawia mi pomaganie innym biegaczom w osiąganiu ich ambitnych celów sportowych. Pod moim przewodnictwem zawsze wykręcasz czas lepszy niż się spodziewałeś, nie ma grymaszenia, nie ma że boli!”

1:02 – Krzysztof Śliwa

„Biegam od 2009 roku z nieśmiertelną nadzieją na pokonanie maratonu w średnim tempie < 4:00/km… Podczas ostatniej próby zabrakło tylko 5 minut. Przez te wszystkie lata bieganie stało się moim sposobem na życie i okazją do poznania dziesiątek fantastycznych osób.

Część z nich ceni sobie moje równe prowadzenie wspólnie bieganych odcinków, więc gdy pojawiła się okazja poprowadzenia ambitnej grupy na wynik poniżej 1h2min, nie wahałem się ani chwili!

Już nie mogę doczekać się naszych wspólnych 15km po moich ukochanych Bielanach!”

1:05 – Łukasz Stańczak

„Biegam od 2015 roku. Kiedyś wkręcony w ściganie po asfalcie, dziś bardziej ciągnie mnie w góry i lasy. Ale jak zawsze fajna rywalizacja dodaje smaczku bieganiu. Jak chcesz dobrze rozpocząć nowy sezon, solidnie przewentylować płuca, zapraszam do wspólnej zabawy na 1h5min. Powalczymy z tym razem”

1:10 – Piotr Głogowski

„Biegam od 10 lat, najważniejsze dla mnie to zdrowie i dobra zabawa, a zającowanie ze mną polecam tylko dobrze przygotowanym i odpowiednio zmotywowanym – łatwo nie będzie!”

1:12 – Dariusz Dolczewski

„Biegam od 10 lat. Zacząłem od wymęczonej piątki, po roku maraton poniżej 4 godzin. Od kilku lat nie trenuję po rekordy, bawię się sportem – buduję zdrowie. Życiówki same wpadają. Zakochałem się w biegach górskich, tej przygodzie i wolności. Jeśli pobiegniesz ze mną, fajnie będziesz wspominać ten bieg. W razie kryzysu zmotywuję, a jak dla Ciebie założone tempo to łatwizna – wspólnie pomożemy naszej grupie!”

1:15 – Katarzyna Wesołowska

„Biegam od ponad 10 lat i nie wyobrażam już sobie życia bez tej aktywności, jest dobra na wszystko, oczyszcza umysł i ciało, uodparnia i wzmacnia organizm, dodaje endorfin i zaraża uśmiechem, energią. Biegać można wszędzie i zawsze, w każdą pogodę, wystarczą buty i lecisz… Jeżeli chcesz przeżyć 15km z uśmiechem na twarzy i dotrzeć na metę w 1:15 w równym tempie 5:00, to zapraszam do mojej grupy. To będzie bieg na piątkę z plusem”

1:17 – Damian Dejman

„Biegam od 9 lat prawie wszystkie dystanse. Od „piątek” po ultra ale też i biegi schodowe. Bieganie dla mnie to przede wszystkim dobra zabawa i endorfiny. Zapraszam na 1:17 spokojnie wynik dowieziemy do mety, chyba że oblodzi i śniegiem zasypie.”

1:20 – Tomasz Michalczyk

„Biegam od dziecka, odkąd pamiętam czyli od podstawówki.

Najważniejsze jest dla mnie to że spałam kalorie i potem mogę jeść więcej.

Ze mną nie ma nudy podczas biegania, biegnę równym tempem i docieram do celu na odpowiedni czas!”

1:25 – Anna Szymanek

„Biegam od 2008 roku. Startowałam w biegach na różnych dystansach od 5 do 80 km. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie życia bez tej dyscypliny sportu.

Bieganie pomaga mi w codziennym funkcjonowaniu. Dla mnie w bieganiu najważniejsze są emocje, radość i spokój ducha jaką odczuwam po zakończonym treningu, ale również ważne jest to, że bieganie znakomicie kształtuje charakter, uczy woli walki, konsekwencji, ale i pokory. Nie znam lepszego sposobu na relaks, oczyszczenie głowy po bojach z codziennością.

Startując ze mną w 40 Biegu Chomiczówki, nie będziesz się nudzić, nie licz też na bieg w ciszy, ponieważ oprócz pokonania sporego dystansu mamy się przede wszystkim dobrze bawić, więc zapraszam.”

1:30 – Marta Idzikowska

„Biegam od 7 lat i zastanawiam się czemu tak późno zaczęłam

Zaczęłam biegać aby wyjść z domu i oczyścić głowę. Później dla wyników, a teraz już tylko dla siebie , przyjemności i dla pobycia z niesamowitymi ludźmi których poznałam biegając.

Chcesz się sprawdzić i przebiec ten bieg w założonym czasie 1:30…..sprawdźmy się razem.”