Przedstawiamy sponsorów – Dom Development


Niezmiennie od lat naszą inicjatywę wspiera jeden z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów na rynku nieruchomości. Nie inaczej będzie i tym razem.

Dom Development to lider rynku deweloperskiego w Polsce, który realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście i okolicach oraz w Krakowie. W ciągu 28 lat działalności deweloper przekazał do użytku ponad 49 000 mieszkań, a od 2006 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest to więc wiarygodny partner, który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, wysoką jakość inwestycji i terminowość realizacji.

Jako lider branży Dom Development wyznacza trendy na rynku mieszkaniowym. W odpowiedzi na wzrost znaczenia aktywności fizycznej deweloper projektuje części wspólne swoich osiedli w taki sposób, aby zachęcać do ruchu na świeżym powietrzu. Jego inwestycje wyposażone są m.in. w ścieżki dla biegaczy, siłownie plenerowe, pełną infrastrukturę rowerową, czy atrakcyjnie zaaranżowane tereny zielone. Dodatkowo, firma wspiera zewnętrzne inicjatywy promujące zdrowy styl życia, takie jak kolejna edycja Biegu Chomiczówki.

Link do strony sponsora : Dom Development