Przedstawiamy sponsorów – Byś


Jeśli czasem zastanawiacie się komu zawdzięczacie dobrze przygotowaną trasę, pomimo opadów śniegu poprzedzających bieg, to zdradzamy ten sekret. To zasługa kolejnego z naszych wieloletnich sponsorów, firmy BYŚ – Profesjonalna Gospodarka Odpadami

Historia firmy Byś sięga aż 1976 r., kiedy jej założyciele stawiali pierwsze kroki w branży transportowej. Z czasem firma zmieniła swój profil działalności, zajęła się transportem i gospodarowaniem odpadami. Otworzony w 2010 r. zakład stanowi dziś przykład proekologicznego podejścia firmy do swojej działalności. Działając na północnych kresach Warszawy i w okolicznych miejscowościach BYŚ angażuje się również w działanie na rzecz społeczności lokalnej.

Jak mówił sam właściciel firmy- Wojciech Byśkiniewicz: Jesteśmy firmą z Bielan, to też nasza mała ojczyzna. “Wszelkie działania podejmujemy tak, by były przyjazne dla mieszkańców, a co najmniej, żeby im nie szkodziły. W taki sposób gospodarujemy odpadami. Ale chcemy, by mieszkańcy mogli otrzymać wymierną korzyść z naszej obecności właśnie tu, dlatego bardzo chętnie pojawiamy się, jako współorganizator czy sponsor tutejszych wydarzeń. W 1993 roku, gdy zaczynaliśmy działalność byliśmy małą, rodzinną firmą, ale za to z ogromna pasją w działaniu, taką która popycha do nieustannego rozwoju. Lubię to co robię i cenię ludzi, którzy też mają pomysł na życie i żyją z pasją. A takich ludzi najwięcej odnajduje się w sporcie i to bardzo szeroko pojętym”.

Strona sponsora : Byś